بخار صنعت قائم

تولید کننده انواع دستگاه کارواش بخار ، دیگ بخار و آب گرم ، بویلر و دیگ روغن داغ

دستگاه کارواش بخار ، نانو بخار و بخارشوی صنعتی

اگر شما مدیر یک کارواش سنتی هستید حتما در این شرایط نابسامان اقتصادی ، به این فکر افتاده اید که چگونه میتوانید هزینه های کارواش تان را بدون افت کیفیت شستشو به حداقل برسانید.
دستگاه کارواش بخار یا بخارشوی صنعتی بهترین گزینه برای شماست.حتما می پرسید چگونه؟
اولین موردی که همه ی کارواش های سنتی با هزینه های سنگین آن مواجه هستند مصرف زیاد آب می باشد. بسیار تعجب خواهید کرد اگر بدانید برای شستسشوی یک اتومبیل در یک کارواش مدرن با دستگاه کارواش بخار یا دستگاه کارواش نانو بخار ، حداکثر به ۵ لیتر آب نیاز هست.
دغدغه بعدی شما که قرار است با دستگاه کارواش بخار یا بخارشوی صنعتی برطرف شود میزان مصرف بسیار پایین تر دستگاه کارواش بخار به نسبت کارواش سنتی می باشد. دستگاه های کارواش بخار و نانو بخار قابلیت طراحی با برق تک فاز را دارا می باشند.
شما به عنوان مدیریت کارواش ، مشابه اکثریت کارواش داران مطمئنا تا به حال چند بار زمان شستشوی یک اتومبیل را محاسبه نموده اید . بسیار واضح است همانقدر که سرعت جابجایی بخار بسیار بالاتر از آب می باشد شستشوی یک خودرو در کارواش بخارکارواش بخار به مراتب سریع تر از کارواش های سنتی است . شما حتی با یک نیروی کار ساده بیشتر از ۸ دقیقه زمان برای شستشوی کل اتومبیل نیاز نخواهید داشت.
شرکت بخار صنعت قائم طوس ، ارائه دهنده دستگاه های کارواش بخار ، کارواش نانو بخار و بخارشوی صنعتی انواع دستگاه های کارواش بخار و نانو بخار را به شما معرفی مینماید.

چند نمونه دستگاه کارواش بخار پیشنهاد شرکت بخار صنعت قائم برای شما مشتریان عزیز

دیگ کارواش بخار ۳۵۰ کیلو

دیگ کارواش بخار سیار ۳۵۰ کیلو

بخار صنعت قائم
کد کالا : 100

دارای حجم واقعی ۳۵۰ کیلو معادل ۵۵۰ لیتر
امکان اتصال تا ۵ نازل خشک و تر
متوسط زمان شستشوی هر اتومبیل ۸ دقیقه

دیگ کارواش بخار ۵۰۰ کیلو

دیگ کارواش بخار سیار ۵۰۰ کیلو

بخار صنعت قائم
کد کالا : 101

دارای حجم واقعی ۵۰۰ کیلو معادل ۷۵۰ لیتر
۶ تا ۸ خروجی خشک و بخار تر
مناسب مصارف مواد غذایی تعویض روغنی،خشکشویی و ...

دیگ کارواش بخار سیار ۲۰۰ کیلو

دیگ کارواش بخار سیار ۲۰۰ کیلو

بخار صنعت قائم
کد کالا : 102

دارای حجم واقعی ۲۰۰ کیلو معادل ۳۵۰ لیتر
بهترین انتخاب برای کارواش سیار
دارای ابعاد مناسب جهت جایگزاری در پشت وانت

ویژگی های مشترک دستگاه های کارواش بخار و نانو بخار شرکت بخار صنعت قائم

ورق استیل و عایق کاری درجه یک
تولید بخار با سرعت بسیار بالا ( کمتر از پنج دقیقه)
مصرف برق بسیار پایین ( برچسب انرژی رتبه B)
عملکرد تولید آب داغ و سرد با فشار بالای صد
راندمان بسیار بالا با طراحی ایتالیایی
امکان سفارش تولید به صورت افقی و عمودی
امکان سفارش ابعاد مختلف بر اساس محیط کار
برق تک فاز (امکان طراحی با برق سه فاز در صورت درخواست مشتری)
امکان ساخت به صورت گازوییلی یا گازی به انتخاب مشتری
مقدار متوسط مصرف آب برای هر اتومبیل ۵ لیتر
ضمانت نامه کتبی ۳ ساله بدون قید و شرط
۱۵ سال خدمات آنی پس از فروش

مزیت های دستگاه کارواش بخار و نانو بخار نسبت به کارواش سنتی

دسترسی آسان به هرگوشه و مخفی گاه

اگر شما کاری را انجام میدهید ، آنرا درست انجام دهید! این همان فلسفه ای است که در کارواش ماشین اعمال میشود.بخار خارج شده از دستگاه کارواش بخار به راحتی به مکان هایی که دسترسی سخت دارند میرسد بنابراین از گوشه ها و مخفی گاه ها رد میشود. دستگاه های کارواش بخار مطمئن و مطابق اصول بهداشتی هستند.

سبز باشید

شما حالا با دستگاه کارواش بخار انتخابی برای سبز بودن دارید. دستگاه کارواش بخار از آب زیادی استفاده نمی کند و به خاک ، آبهای سطحی و زیر زمینی سرایت نمی کند. تصور میکنید بخشی از یک جامعه هستید که هدف آن محیط زیست است؟ شما از آن سود خواهید برد.

مبارزه با لکه ها ، چربی ها و کثیفی های سرسخت

بخار یک عنصر ثابت شده برای حذف لکه ها ، چربی دوده ، کثیفی ، اثرات و موهای حیوانات خانگی و... است. استفاده از روش های سنتی شستشو برای از بین بردن به عنوان مثال لکه های شکلات می تواند یک چالش بزرگ باشد. اما یه نازل بخار دستگاه کارواش بخار به راحتی می تواند خیلی بهتر از حلال هایی مثل صابون و شامپو آنها را از بین ببرد.

حذف باکتری ها ، ویروس ها و عوامل حساسیت زا

دستگاه کارواش بخار به عنوان یک ضد عفونی کننده عمل می کند. داخل ماشین شما محیط خوبی برای رشد انگل ها، میکروب ها ، قارچ و گرد و غبار از قبیل MRSA ، لیستریا ، سالمونلا و انواع بیماری های آنفولانزا مثل N1 H1 می باشد. دستگاه کارواش بخار این ویروس ها و عوامل حساسیت را از منافذ خودرو به روی سطح می آورد و آنها را می کشد.

بدون ماده شیمیایی سخت و ساینده

مواد شیمیایی سلامتی را به خطر می اندازند زیرا آنها باعث عفونت ، حساسیت ، سوزش و ... میشوند. از این گذشته برخلاف شوینده های بخار ، روش کار کارواش سنتی که از ساینده ها استفاده میکنند می تواند به ماشین آسیب برساند و هزینه های اضافی به بار بیاورد.

کاهش هزینه و استفاده آسان

یک دستگاه کارواش بخار ، یک پیمانه آب ، یک دستمال و یه مقدار مهارت برای استفاده روی ماشین چیزی است که همه شما نیاز دارید برای اینکه بهترین خدمات دهنده کارواشی باشید که می تواند وجود داشته باشد .

تمیز کردن شیشه ها بدون خط و خش

خط و خش پنجره ها و شیشه جلوی اتومبیل یک مشکل عمومی است. یک شیشیه جلوی خش دار میتواند دید راننده را مختل کند و یک تهدید برای ایمنی محسوب می شود. دستگاه کارواش بخار همان زیبایی ، شفافیت و درخشندگی کاملی را که همیشه میخواستید به شما اطمینان میدهد.

از بین بردن بوی بد خودرو

مهم است که ماشین شما بوی خوبی را متساعد کند . دریچه های تهویه هوایی که درست تمیز نشده باشند هوای نامطبوعی را بیرون می دهند و فراموش نکنید که بوی نمناکی را به داخل می آورد. سیگار کشیدن و الودگی های حیوانات خانگی میتواند بوهایی را به جا بگذارد که تا روزها و هفته ها باقی می ماند. دستگاه کارواش بخار می تواند آلوده کننده های هوا را نابود کند و بوی بد را از بین ببرد.

Copyright @ 2011 Iran Steam.All Rights Reserved / طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام